Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Самопідпал чоловіка в Ужгороді: подробиці від прокуратури

Самопідпал чоловіка в Ужгороді: подробиці від прокуратури


6-06-2019, 21:20
Самопідпал чоловіка в Ужгороді: подробиці від прокуратури
"Намагаючись загасити полум’я – побіг до річки Уж", йдеться в повідомленні.

Причини та обставини самопідпалення чоловіка в Ужгороді з’ясовуватиме ДБР

За фактом події, яка мала місце сьогодні, 6 червня 2019 року, неподалік адміністративної будівлі прокуратури області та Господарського суду зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.120 КК України - доведення до самогубства.

Наразі встановлено, потерпілий ужгородець, на вулиці облив себе речовиною з пляшки та власноруч підпалив. Після цього, намагаючись загасити полум’я – побіг до річки Уж.

Огляд місця події проведено слідчими поліції, які прибули за викликом. Чоловіка з опіками госпіталізовано до Закарпатської обласної клінічної лікарні, де він наразі перебуває.

Наразі вирішується питання про визначення підслідності у даному кримінальному провадженні за територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Львові, що поширює свою діяльність на територію Закарпатської області, куди, відповідно, будуть скеровані всі забрані матеріали для з’ясування мотивів та обставин вчинку потерпілого.

Однією з ймовірних причин такого вчинку ужгородця, можуть бути події, які мали місце у 2016 році за його участі та участі співробітників правоохоронних органів та працівників однієї з приватних установ, що наразі слухається в Ужгородському міськрайонному суді.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Вернуться назад