Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Екзотична окраса Ужгорода: знайомство з мешканцями акваріумів і тераріумів

Екзотична окраса Ужгорода: знайомство з мешканцями акваріумів і тераріумів


31-05-2019, 19:12
Екзотична окраса Ужгорода:  знайомство з мешканцями акваріумів і тераріумів
Непоширених на Закарпатті мешканців фауни можна побачити в одному з кафе обласного центру. Тут є тимчасові і постійні експонати "живої" екзотичної виставки.

Зруйнувати стереотипи і позбутися страху до екзотичних та інколи небезпечних тварин можна в одному з ужгородських закладів. Тут представлена виставка павуків, плазунів та летючих собак. Співорганізатор виставки Олег Диба переконаний: найстрашніші на Землі – люди, адже тільки їхні дії неможливо спрогнозувати.

Виставка розділена на дві частини – із постійними та тимчасовими акваріумами та тераріумами. Найчастіше тварини до закладу потрапляють недоглянутими, з колишніх поганих умов проживання. До прикладу, одна з черепах, завдяки дбайливому догляду працівників, за рік удвічі збільшила свою масу тіла і швидко повернулася до нормального розвитку. Хоч Закарпаття і може похизуватися розмаїттям плазунів та павукоподібних, надзвичайно важко знайти спеціалістів, які погодяться продемонструвати своїх улюбленців.

Співвласники закладу підкреслюють: не мають на меті залякати відвідувачів. Навпаки – показують різноманіття фауни та флори. Люди звикли до стандартних залякувань ще з раннього дитинства, як наслідок, на підсвідомому рівні більшість страхів — чужі.

Докладніше - в сюжеті Ужінформ.Вернуться назад