Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Юнакам із підтоплених районів Закарпаття можуть відмінити призов на строкову службу

Юнакам із підтоплених районів Закарпаття можуть відмінити призов на строкову службу


27-05-2019, 11:30
Юнакам із підтоплених районів Закарпаття можуть відмінити призов на строкову службу
Закарпатська ОДА просить Міноборони відмінити призов для юнаків із підтоплених районів через потребу відновлювати пошкоджені господарства.

Закарпатська обласна державна адміністрація звертається до Міністерства оборони України з проханням розглянути можливість відстрочки від призову на строкову службу юнаків із підтоплених паводком районів.

– Люди щойно пережили стихійне лихо, зараз їм потрібно відновлювати пошкоджене господарство, – пояснює таке рішення в.о. голови ОДА Ярослав Галас. – Судячи з попереднього досвіду, компенсація за завдані збитки з резервного фонду держбюджету буде виділятися тільки для об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, освіти, медицини тощо, тому постраждалим громадянам доведеться розраховувати здебільшого на себе. А значить, їм необхідна допомога всіх рідних.

За законодавством, солдати-строковики до бойових дій на Донбасі не залучаються, тому відстрочка не вплине на обороноздатність країни. Після ліквідації наслідків паводка призов на строкову службу може бути продовжено, - інформує Закарпатська ОДА.
Вернуться назад