Закарпатський кореспондент > Політика / Останні новини / ukrnet > Борючись за владу, політики залишили мешканців Заходу сам на сам із повінню

Борючись за владу, політики залишили мешканців Заходу сам на сам із повінню


23-05-2019, 14:02
Борючись за владу, політики залишили мешканців Заходу сам на сам із повінню


Усі гарячковито намагаються заскочити у потяг «вибори до парламенту», а дехто уже активно розпочав передвиборчу кампанію. У той час, як частина країни потерпає від значної негоди.

Складається враження, ніби держава існує у двох різних реальностях - зазначив лідер партії «Наш край» на Закарпатті Антон Громовий у своєму коментарі, що опублікувала прес-служба політсили.

«Топ-новини нинішніх днів стосуються передусім дострокових виборі до парламенту – хто, коли і за які гроші. Домовляться чи не домовляться, опублікують указ чи не опублікують?! Опублікували. Можна запасатися черговою порцією попкорну в очікуванні нових політичних перипетій, мелодраматичних поворотів, бійок, одним словом - всього чого може побажати глядач.

Проте у цій гонці всі великі політики забули про головне – свій народ. Захід країни затопило, люди втрачають своє майно, врожай, є вже навіть жертва великої води на Прикарпатті. Та поки - жодної реакції від керівництва держави – ні від нового, ні від старого! У нашому краї вже постраждало 25 населених пунктів у 6-ти районах. У відповідь – тиша, ніхто не поспішає ні на Закарпаття, ні в інші регіони, щоб взяти під контроль ситуацію з ліквідації наслідків негоди.

На останніх виборах суспільство подало запит на зміни. Що ж, у ці важкі для нашого краю дні, ми можемо їх оцінити»,
- резюмував Антон Громовий.
Вернуться назад