Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді власнику служби таксі “limejet” конкуренти попсували особисте авто

В Ужгороді власнику служби таксі “limejet” конкуренти попсували особисте авто


12-05-2019, 12:24
В Ужгороді власнику служби таксі “limejet” конкуренти попсували особисте авто
Власнику однієї з місцевих служб таксі попсували особисте авто: розбили лобове скло машини та прокололи колеса.

Про інцидент повідомим власник служби таксі “limejet” Peter Shandali в одній з груп в соціальній мережі Facebook.

"Від самого початку нам завжди «ставили палки в колеса» та заважали нормальній роботі служби! Але сьогодні вранці я зрозумів наскільки брудні методи наших конкурентів! Вчора ввечері, як завжди, спокійно залишив особисте авто під підїздом. Зранку, підійшовши до авто, я побачив, чотири пробитих колеса та розбите лобове скло! Висновки робіть самі", - пише Peter Shandali.

Власник служби таксі також поскаржився на постійні "палки в колеса" від місцевих "нездорових конкурентів": "Головною ціллю цього проекту було створення нового рівню комфорту в послугах таксі нашого міста,тому що мені самому,як жителю Ужгорода набридло викликаючи таксі, грати в лотерею, який автомобіль за мною приїде, чи жигуль чи євробляха! Ми запускаючи цей проект, підійшли до цього питання з повною відповідальністю, та вирішили все робити законним шляхом! Ми подали папери на отримання ліцензії на перевезення,отримали ліцензію, та оформили все легальним шляхом! Всі наші авто застраховані, та навіть більше! У нас застрахований водій та навіть ПАСАЖИРИ , які їдуть в наших авто! Наші водії, після проходження випробувального терміну працюють офіційно! Кожен водій проходить медогляд перед виходом на зміну та після закінчення зміни ,так само кожен автомобіль проходить техогляд в механіка! Ми працюємо офіційно та платимо податки в нашу державу! Ми все робимо, як кажуть в народі «як книжка пише». Багато хто з Вас та жителів нашого міста скористався нашими послугами, та порівнявши з іншими «службами таксі», зупинив свій вибір на наших послугах (Ми за це дуже вдячні), але на жаль, в нас в місті є «нездорова конкуренція»!"

В Ужгороді власнику служби таксі “limejet” конкуренти попсували особисте авто
В Ужгороді власнику служби таксі “limejet” конкуренти попсували особисте авто

Вернуться назад