Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В аеропорту "Ужгород" авіарейс до Києва припинили, проте планують міжнародні перельоти

В аеропорту "Ужгород" авіарейс до Києва припинили, проте планують міжнародні перельоти


11-05-2019, 18:15
В аеропорту "Ужгород" авіарейс до Києва припинили, проте планують міжнародні перельоти
Авіарейс «Київ – Львів – Ужгород» призупинили через нерентабельність, проте керівництво аеропорту планує запуск авіарейсів у європейські країни, для початку – сусідні.

Останнім часом у ЗМІ та соцмережах шириться інформація про скасування регулярного авіарейсу «Київ – Львів – Ужгород» у травні через нерентабельність, хоча його лиш недавно запустили.

У залі «Міжнародного аеропорту Ужгород» – пусто, лише працівники закладу, які нудяться без роботи.

А останнім часом у ЗМІ та соцмережах поширилася інформація про взагалі скасування у травні регулярного авіарейсу «Київ – Львів – Ужгород», який запустили щоп’ятниці з 15 березня, завдяки нерентабельності. Продаж квитків на найближчий рейс 17 травня – призупинений.

Директор аеропорту Руслан Ліс підтвердив: рейс справді збитковий. Адже, аби покрити витрати – а собівартість одного рейсу сягає 8 тисяч доларів – необхідне завантаження пасажирами від 70%, а квиток повинен коштувати у середньому 150 доларів. Завдяки системі продажу регулюють вартість квитків: чим раніше замовив – тим дешевше, найдорожче – у день вильоту. А паралельно – реклама, якої наразі бракує аеропорту. Крім того, необхідно запроваджувати систему компенсацій, а з боку держави – дотацій.

Міжнародний аеропорт «Ужгород» має і перспективи – ним цікавляться як українські авіакомпанії, так і міжнародні. Тому у планах – запуск авіарейсів у європейські країни, для початку – сусідні.

Більше у відео від «М-Студіо»:


Вернуться назад