Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки тренера "Минаю"

Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки тренера "Минаю"


3-05-2019, 20:19
Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки тренера "Минаю"

До наступних поєдинків у Другій лізі ФК «Минай» готуватиме фахівець з Естонії Кирило Куренко. Сьогодні, 3 травня, він призначений тимчасово виконуючим обов’язки головного тренера. Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".

Кирило Куренко у ФК «Минай» працює з січня цього року. Саме тоді його призначили куратором ДЮСШ «Минай», де він, завдяки своєму європейському досвіду, вже встиг зробити чимало корисного.

Як ми вже повідомляли раніше, молодий та амбітний тренер – громадянин Естонії. Саме там навчався футболу та робив перші кроки як тренер. Після вдосконалював свої тренерські знання у вишах Чехії, Латвії та Швеції.

Уже безпосередньо тренером працював у клубах Естонії, Іспанії (команда ІІІ дивізіону), Швеції, Хорватії. Останнє його місце роботи – юнацькі команди ФК «Рієка». Доросла команда цього клубу, між іншим, один з лідерів чемпіонату Хорватії.

Саме під керівництвом цього наставника «Минай» проведе заключні 5 матчів Другої ліги. І після закінчення чемпіонату керівництво клубу назве ім’я головного тренера команди.


Вернуться назад