Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На посту "Тиса" зупинили правопорушника: заховав під сидіння цигарок на 25 тисяч гривень

На посту "Тиса" зупинили правопорушника: заховав під сидіння цигарок на 25 тисяч гривень


24-04-2019, 20:01
На посту "Тиса" зупинили правопорушника: заховав під сидіння цигарок на 25 тисяч гривень
На митному посту "Тиса" зупинили громадянина України, який їхав до Італії: прихова 651 пачку цигарок українського виробництва різних торгових марок у спеціально виготовленому сховищі під заднім сидінням автомобіля.

Сьогодні, 24 квітня 2019 року, на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили незаконне вивезення до країн Європейського Союзу тютюнових виробів. Українець прямував до Італії на автомобілі «MERCEDES-BENZ SPRINTER».

Громадянин проходив митний контроль «червоним коридором». При усному опитуванні заперечивши наявність у нього будь-яких товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони, або обмеження при переміщенні через митний кордон України.

Відтак в ході здійснення митного огляду у транспортному засобі митники спільно з прикордонниками виявили 651 пачку цигарок українського виробництва різних торгових марок. Тютюнові вироби були приховані у спеціально виготовленому сховищі під заднім сидінням автомобіля у вигляді подвійного днища.

Українець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил. Автомобіль вартістю майже 227 тис грн та цигарки вартістю майже 25 тис. грн вилучено до рішення суду, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

На посту "Тиса" зупинили правопорушника: заховав під сидіння цигарок на 25 тисяч гривень

Вернуться назад