Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > У Словаччині ужгородські петанкісти перемогли команду Кошице

У Словаччині ужгородські петанкісти перемогли команду Кошице


22-04-2019, 11:02
У Словаччині ужгородські петанкісти перемогли команду Кошице
Турнір проводився в рамках Днів України в Кошице і ужгородські петанкісти перемогли місцевий клуб.

Традиційний турнір між петанк-клубами словацького міста Кошице та українського Ужгорода відбувся в Кошице.

Участь в двобої взяли 7 команд зі Словаччини та 7 команд із Закарпаття. Окрім представників двох ужгородських петанк-клубів нашу область також представляли два учасника Мукачівського петанк-клубу.

Змагання проводилися у форматі команд-дуплетів (по два гравці в команді). Попередньо було зіграно три кола і потім кращі 8 команд боролися на виліт.

Як повідомляється у групі Ужгородського петанк-клубу у соцмережах, - пише Prozak.info, - після трьох попередніх кіл до вісімки кращих потрапили три команди зі Словаччини та аж 5 закарпатських. Після першого ж кола на виліт до четвірки півфіналістів увійшли лише закарпатські команди, які і розіграли комплекти нагород між собою.

Золоті медалі у мукачівсько-ужгородської команди в складі Євгена Ліховідова та Андреаса Дорошука. Друге місце в ужгородців Петра Гойса та Андрія Ганусича. Третіми стали ужгородці Олена Колодій та Ігор Сехін, а четверте місце у зовсім молодої команди з Ужгорода у складі Данила Вайди та Юрія Бобуського.

На фото: Євген Ліховідов та Андеас Дорошук


Вернуться назад