Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Українським ломбардам хочуть дозволити здійснювати валютообмінні операції

Українським ломбардам хочуть дозволити здійснювати валютообмінні операції


18-04-2019, 15:00
Українським ломбардам хочуть дозволити здійснювати валютообмінні операції
Про це розповів член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

За його словами, регулятор найближчим часом ініціює спільну зустріч з учасниками ринку і Національним банком, щоб з’ясувати, чи готові до таких ініціатив чиновники і самі ломбарди.

«Ми вивчаємо питання можливості надання ломбардам ліцензії на валютообмінні операції. Приміщення для цього і люди у них є. Якщо буде підтримка НБУ, то ми готові у своїх нормативних документах передбачити норму про те, що ломбарди можуть здійснювати два види діяльності: видавати позики на умовах фінансового кредиту – це ліцензуємо ми, і, якщо ломбард виконає вимоги ліцензування НБУ, – здійснювати валютообмінні операції. Це буде на користь громадянам, бо вони отримають ще один спосіб обміну валюти, а також зросте конкуренція на ринку”, – зазначив Залєтов.

За його словами, дуже важливо зрозуміти, чи є попит на такий вид діяльності з боку самих учасників ринку.

«Вимоги до ліцензування валютообмінних операцій високі. Можливо, ломбарди просто не зможуть їх виконати. Якщо виявиться, що на це немає попиту, то й ініціювати не будемо. Зараз якраз будемо це вивчати”, – зауважив нам Залєтов.

Джерело
Вернуться назад