Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Друголіговий "Минай" упевнено здолав ФК "Ужгород"

Друголіговий "Минай" упевнено здолав ФК "Ужгород"

7-03-2019, 20:08

Про це повідомляє інформаційний департамент ФК "Минай".

«Минай» у товариському поєдинку здолав ФК «Ужгород» з рахунком 3:0. В Середньому на штучному полі лідери Другої ліги впевнено розібралися з учасником ЧУ серед аматорів.

Матч з «Ужгородом» став першим спарингом «Минаю» після повернення з Івано-Франківська. Після Кубка міського голови команда тренувалася у фітнес-залі, працювала на полі, потім було пару днів відпочинку.

Тим не менше на спаринг з «Ужгородом» команда зібралася та видала бойовий матч. Все-таки, сусіди з обласного центру ще з чемпіонату Закарпаття залишаються досить принциповим суперником. І підопічні Ігоря Харьковщенка не підвели своїх вболівальників, хоч і в «Ужгорода» мотивації вистачало.

«Минайці» не стали змінювати своїм традиціям та почали грати першим номером. Володіли м’ячем, диктували темп, пресингували де потрібно. І це дало результат вже на 5 хвилині. Карноза, якому виділили на полі роль під єдиним нападником Нурієвим, зробив вишукану розрізну передачу на Пиняшка і Василь переграв голкіпера «Ужгорода» - 1:0.

Швидкий гол не особливо змінив сюжет гри. «Минайці» були швидші та потужніші, тому забрати м’яч в них було складно. Команда І. Харьковщенка постійно шукала варіанти в атаці і знаходила їх. Особливо непогано працював правий фланг, звідки то Пиняшко, то Беца робили простріли на Нурієва. Анатолій був активний – проте не використав два дуже хороші моменти. Натомість як завжди був точним зі стандарту. Вірніше з пенальті, яке сам і заробив. Беца виводив його на побачення із голкіпером, але Нурієва збили. Вирок він виконав чітко – 2:0.

А що опоненти? У них можливостей в атаці не було багато, але вони гостро кусалися. Все-таки, у їх складі грав знаний майстер Адріан Пуканич, екс-гравець збірної України та донецького «Шахтаря». І завдяки його класу час від часу у гру вступав Артем Кулініч – особливо турбували його зі стандартів. Так, із кутового ледь не відзначився форвард «Ужгорода» Русин, але наш голкіпер був на висоті.

Тим не менше, «Минай» ініціативу свою не втрачав у першій половині гри. У другому таймі тренерський штаб команди змінив склад, дав можливість відчути ігровий ритм всім гравцям. Через це «Ужгород» заволодів м’ячем, але особливо розгулятися у своїх воріт «Минай» не дозволив – захист теж непогано відпрацьовував, заглушуючи атаки суперника ще у зародку. Хіба форвард «Ужгорода» Предчук мав можливість відзначитися, але голкіпер Андрій Попович, який вийшов на заміну, зіграв грамотно та надійно.

В останні 10 хвилин «Минай» значно збільшив темп та почав грати динамічніше. Чим і добив суперника. Третій гол спорудили гравці, які вийшли на заміну у другому таймі: Лобода, Путраш та Гегедош. Яромир розігнав атаку, увірвався лівим флангом у штрафну, віддав Юрію, а той переправив Роберту і останній з лінії штрафної забив свій вже 10-ий гол у ворота «Ужгорода» трирічну історію протистоянь. Матч так і завершився з рахунком 3:0.

Як розповів після гри головний наставник Ігор Харьковщенко, це був корисний спаринг, який відповів на питання – де ще слід попрацювати, які позиції підсилити. Час на це ще є – до першого офіційного матчу ФК «Минай» в цьому році залишилося рівно один місяць. Попереду у команди ще буде декілька товариських ігор. Про них ми вам повідомимо пізніше.

«Минай» - «Ужгород» 3:0

Голи: Пиняшко, 6 (1:0), Нурієв з пенальті, 31 (2:0), Гегедош, 86 (3:0)

«Минай»: Кулініч (Попович), Ощипко (Минайленко), гравець на перегляді, Стасюк (Корнутяк), Беца (Смокоровський), Гавриленко (Шпак), Вагін (Лобода), Карноза, Страшкевич (Кополовець), Пиняшко (Путраш), Нурієв (Гегедош)

«Ужгород»: Славік, Піньковський, Селещук, Бабіч, Павлич, Зимомря, Пуканич, Олень, Дудаш, Машталір, Русин