Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > 16-річна дівчина з Мукачева здобула бронзу в Чемпіонаті світу серед паралімпійців

16-річна дівчина з Мукачева здобула бронзу в Чемпіонаті світу серед паралімпійців

28-02-2019, 10:41
Юна мукачівка посіла третє місе на змаганнях із зимових видів спорту, який прроходив з 16 по 24 лютого у місті Принц Джордж у Канаді.

З квітами та привітаннями зустріли призерку світового чемпіонату серед паралімпійців Андріану Капустей у Мукачеві.

Дві бронзові медалі 16-річна дівчина здобула в біатлоні за подолання дистанції в шість з половиною та 12 з половиною кілометрів!

Каже, що чи не найважче було побороти хвилювання. Спортом дівчина займається з дитинства - з 7 років брала участь у змаганнях з легкої атлетики.
І останні 6 років опановує лижні види спорту.