Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Злочинця-іноземця екстрадували із Закарпаття до Молдови - прокуратура

Злочинця-іноземця екстрадували із Закарпаття до Молдови - прокуратура


5-12-2018, 19:40
Злочинця-іноземця екстрадували із Закарпаття до Молдови - прокуратура
На Закарпатті прокуратура забезпечила екстрадицію злочинця для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Прокуратура Закарпатської області, за запитом компетентних органів Республіки Молдова, забезпечила виконання вимог міжнародних договорів та Кримінального процесуального кодексу України про видачу осіб (екстрадицію).

Затримали 47-річного громадянина Республіки Молдова працівники Нацполіції Закарпаття наприкінці серпня цього року на території області.

Іноземець розшукувався компетентними органами цієї ж держави для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства.

На виконання доручення Генеральної прокуратури України, прокуратурою області забезпечено організацію видачі (екстрадиції) вказаного громадянина.

Наразі іноземця, що підозрюється у шахрайстві, відправлено із Закарпатської УВП №9 для здійснення фактичної передачі компетентним органам Молдови, де він постане перед судом. Про це поідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідково:

Відповідно до ст. 541 КПК України екстрадиція – це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку.
Екстрадиція включає офіційне звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної держави особи, яку необхідно видати та видачу такої особи, перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі, прийняття рішення за запитом, фактичну передачу такої особи під юрисдикцію запитуючої держави.

Вернуться назад