Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Прокуратура оголосила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради

Прокуратура оголосила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради


8-11-2018, 11:46
Прокуратура оголосила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради
За погодженням Ужгородської місцевої прокуратури, директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України (невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради).

В ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, всупереч своїх службових обов’язків, не організував належний розгляд депутатського звернення та не надав у визначений законом строк депутату міськради запитувану інформацію.

Натомість, посадовець необґрунтовано відмовив у наданні інформації, посилаючись при цьому, начебто на відсутність причинно-наслідкового зв’язку між інтересами виборців, депутатською діяльністю заявника та запитуваною інформацією.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Ужгородська місцева прокуратура й надалі процесуально тримає хід досудового розслідування на контролі, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Вернуться назад