Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Не той паспорт: на Закарпатті чоловік пред'явив прикордонникам чужі документи

Не той паспорт: на Закарпатті чоловік пред'явив прикордонникам чужі документи


8-11-2018, 10:47
Не той паспорт: на Закарпатті чоловік пред'явив прикордонникам чужі документи
Учора ввечері в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили чоловіка, який при перетині кордону надав для перевірки чужий паспорт.

25-річний українець пояснив прикордонникам, що, поспішаючи у закордонну поїздку, помилково взяв паспорт своєї матері.

Оскільки чоловік здійснив правопорушення передбачене ч.1 ст.204 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», на нього було складено протокол про адмінправопорушення. Справу скеровано до суду.

За вчинене правопорушення наш співвітчизник може бути притягнений до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі від 1700 до 3400 гривень або ж адміністративного арешту на строк до 15 діб.

Прикордонники нагадують про необхідність завчасно готуватись до закордонних поїздок - перевіряти наявність усіх необхідних для перетину кордону документів їх справність, термін дії тощо, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Вернуться назад