Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Вдалий старт баскетбольного клубу “Ужгород”

Вдалий старт баскетбольного клубу “Ужгород”

5-11-2018, 20:00
3-4 листопада баскетбольний клуб “Ужгород” стартував у 1 лізі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд дивізіону “В” домашнім іграми з БК “Рівне-2”.

У першій грі господарі з перших секунд заволоділи ініціативою і після першої чверті рахунок був 29:14. Друга чверть пройшла в рівній боротьбі і завдяки влучному кидку зі своєї половини майданчика Володимира Жартуна на останній секунді другої чверті на табло був зафіксуваний рахунок 51:34 на користь господарів.

У другій половині граючий тренер господарів Олександр Зубковський дав більше ігрового часу молоді для того, щоб вони відчули напругу ігор такого рівня. Фінальний рахунок зустрічі 77:70 на користь БК “Ужгород”.

Кращими у складі нашої команди були Зубковський Олександр (20 очок), Попадинець Андрій (16 очок), Стоноженко Михайло (14 очок).

У другій зустрічі гра розпочалась за ініціативи ужгородців, але гості зуміли швидко повернутися в гру, та до останньої хвилини першої половини точилася рівна гра з перевагою господарів 3-5 очок. І завдяки агресивному захисту і швидкому переходу в напад БК “Ужгород” робить потужний ривок 10:0, що дозволило піти на перерву за рахунку 49:34.
Далі перевага ужгородців досягала і 25 очок, але в четвертій чверті обидва тренери дали пограти своїм резервистам. У підсумку фінальний рахунок 91:72.

Кращі в складі господарів у другому матчі: Зубковський Олександр (29 очок), Попадинець Андрій (16 очок), Жартун Володимир та Варга Олександр (11 очок).
Вітаємо наших баскетболістів з переможним початком!