Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті стартував Чемпіонат світу зі стронгмену

На Закарпатті стартував Чемпіонат світу зі стронгмену

29-09-2018, 20:41
На Майдані Незалежності у центрі Хуста відбувався Чемпіонат світу зі стронгмену, найсильніші атлети вагової категорії до 110 кілограмів зібралися в Україні, щоб з'ясувати – хто з них найкращий.

Головний рефері турніру – Василь Вірастюк. У змаганнях беруть участь 22 учасники з восьми країн світу. Відкрили програму класичною вправою з шиною вагою у 360 кілограмів, яку треба обернути шість разів на швидкість. До слова, рекорд України у цій вправі належить Юрію Огоновському – 23,4 секунди.

Які результати показали українські богатирі та які ще перепони долали стронгмени протягом змагань – дивіться у програмі.