Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > День Народження Ужгорода: що, де і коли буде відбуватися

День Народження Ужгорода: що, де і коли буде відбуватися


12-09-2018, 15:35
День Народження Ужгорода: що, де і коли буде відбуватися
Святкуватимуть 1125-ту річницю три дні, і перші заходи стартують вже у п'ятницю, 14 вересня

Три дні Ужгород святкуватиме 1125-ту річницю. Перші заходи стартують у п’ятницю, 14-го вересня. Відбуватимуться вони у різних частинах міста: в обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая буде День відкритих дверей, на пл. Театральній об 11.00 розпочнеться концертна програма за участі школярів та студентів ужгородських навчальних закладів.

У суботу та неділю від набережної Незалежності курсуватиме «річкове таксі». Вулиця Волошина перетвориться на солодку з купою смаколиків, дитячими розвагами та майстер-класами.

Читайте також: День Ужгорода: програма святкових заходів

Окрім того, протягом трьох днів відбуватимуться спортивні заходи: міжнародний турнір з волейболу, дитяча легкоатлетична естафета, показові виступи з різних видів спорту та змагання з футболу.

"У суботу, 15-го вересня на вулиці Корзо та вулиці Театральній буде програма «Зазирнімо у минуле» за участі Закарпатського народного хору за підтримки Ужгородської міської ради. Ну і сільськогосподарська ярмарка діятиме п’ятницю-суботу-неділю на вулиці Льва Толстого традиційно уже для Ужгорода",- повідомив Олександр БІЛАК, заступник Ужгородського міського голови

У суботу, 15-го вересня відбудеться мотопробіг містом, пленер та виставка робіт учнів Ужгородської дитячої школи мистецтв та денна концертна програма на площі Театральній.

"У суботу на головній сцені на площі Поштовій виступатимуть наш гурт VANDOR, ужгородка Мар’яна Сухолова та спеціальні гості – це гурти Kozak System та ONUKA",- розповів Олександр БІЛАК, заступник Ужгородського міського голови.

У неділю, 16-го вересня, уже традиційно відбудеться святкова Літургія в Горянській ротонді. З 14-ї години стартує святкова програма на Театральній. А о 17.00 на головній сцені, на площі Поштовій, розпочнеться концерт за участі вихованців ПАДІЮНу, студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв, ансамблю «Пап-джаз-квартет», Оркестру Радості «Ватага» та співачки Tayanna. Завершиться триденне святкування фаєр-шоу від театру вогню «Fire Life», інформує Ужінформ.


Вернуться назад