Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини > ХОКЕЙ: фінальна стадія чемпіонату області подарувала глядачам сенсаціне шоу (ФОТО+ВІДЕО)

ХОКЕЙ: фінальна стадія чемпіонату області подарувала глядачам сенсаціне шоу (ФОТО+ВІДЕО)

15-02-2015, 21:35 Сьогодні, 15 лютого, на льодовій арені «IceLand-Ужгород» відбулася перша фінальна гра чемпіонату Закарпатської області з хокею: «Ужгородські вовки» зустрічалися зі «Спартаком» та "Шахтарські барси" з "Синевиром"

Нагадаємо, що вчора "вовки", які до слова вийшли у фінальну стадію з останнього місця, сенсаційно переграли лідерів турнірної таблиці - ХК "Синевир" з рахунком 2:1.

Сьогоднішня погода сприяла яскравій хокейній грі. І справді, закарпатські хокеїсти не розчарували своїх прихильників. За кубок області у першій фінальній грі на льодовій ковзанці зустрілися найсильніші хокейні команди Закарпаття.

Перший поєдинок проходив у безкомпромісній та драматичній боротьбі. Дуже вдало розпочали гру "Ужгородські вовки". Опісля першого періоду відрив був більш ніж комфортним - 5:0. Однак кардинально змінили гру другий та третій періоди: "вовки" зарано відчули смак перемоги, розслабилися, а ХК "Спартак" не давав "спуску". Матч закінчився з рахунком 7:9 на користь "Спартака".

Опісля того, за 3 та 4 місце в першій грі фінальної стадії чемпіонату зустрілись ХК "Шахтарські барси" та "Синевир".

Гра була рівною, однак після двох зіграних періодів барси вигравали з рахунком 2:0. І лише третій період став результативнішим на шайби для гравців "Синевиру", які зрівняли рахунок 2:2.

Тож, враховуючи нічию за підсумком двох матчів, відповідно до регламенту змагань команди зіграли додаткову 5-ти хвилинну екстра-гру до забитої шайби, у якій "синевирівці" таки розписалися в воротах суперників. Таким чином кінцевий рахунок - 3:2.

Отже чекаємо наступних вихідних. Адже саме під час слідуючого вікенду визначиться ЧЕМПІОН області з хокею сезону 2014-2015 року.