Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Сьогодні на Закарпатті стартує міжнародний фест сучасної пісні й танцю “Кришталеві грона”

Сьогодні на Закарпатті стартує міжнародний фест сучасної пісні й танцю “Кришталеві грона”


25-08-2018, 14:11 Сьогодні на Закарпатті стартує міжнародний фест сучасної пісні й танцю “Кришталеві грона”Урочисте відкриття фестивалю відбудеться на площі Миру у Виноградові 25 серпня о 18.00 за київським часом.
24-28 серпня 2018 у Виноградові ( парк Перені) пройде ХХ Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю пам’яті Андрія Гріги. Передбачається приїзд до Виноградова вокалістів і танцювальних колективів з майже всіх областей України, а також юних талантів з-за кордону: Білорусі, Румунії, Молдови, Польщі, Болгарії та Греції – яка вперше братиме участь у фестивалі. Про це повідомляє Ужгород.нет.

Крім конкурсної програми цими днями на гостей міста чекатимуть вечори знайомств та відпочинку, екскурсії, визначення «Міс» та «Міні-міс фестивалю».

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться на площі Миру 25 серпня о 18.00 за к.ч. Церемонія нагородження лауреатів та володарів Гран-прі, а також великий Гала-концерт традиційно пройде 28 серпня в амфітеатрі парку Перені о 18.00 за к. ч.
Вернуться назад