Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті чотири дитини намагалися незаконно вивезти закордон: усі подробиці

На Закарпатті чотири дитини намагалися незаконно вивезти закордон: усі подробиці


23-08-2018, 15:04
На Закарпатті чотири дитини намагалися незаконно вивезти закордон: усі подробиці


Чотирьох дітей 2005, 2008, 2009 і 2014 народження з підробленими заявами про дозвіл на виїзд за межі України виявили правоохоронці Чопського загону вночі в пункті пропуску "Тиса". Бланки дозволів, виданих в Генеральному консульстві України в Мілані, виявилися повністю підробленими.

У всіх випадках супроводжуючих разом з дітьми і повідомлення про виявлення ознак правопорушень, передбачених ст. 358 КК України "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів", передано в Нацполіцію.

У Держприкордонслужбі нагадали, що якщо дитина виїжджає за кордон без батьків або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов'язково необхідно мати відповідний нотаріально завірений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною).

Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, в консульські установи України.
Вернуться назад