Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородців запрошують на відверту розмову про підліткові проблеми

Ужгородців запрошують на відверту розмову про підліткові проблеми


25-07-2018, 12:03
Ужгородців запрошують на відверту розмову про підліткові проблеми
У четвер 02.08 о 16:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться презентація книги Ірини Мацко „Кава по-дорослому”.

Книга “Кава по-дорослому” – про дівчину, якій складно зрозуміти, чому люди не вміють ладити з людьми і чому потрібно собою доказувати свою любов. Вона шукає кохання, а наражається на грубе поводження з собою. Розчарування, здається, знищать її. Але за крок до того, щоб загубити себе в собі і серед тих, хто зруйнував себе, їй відкривається шанс для іншого життя.

У своїй новій повісті письменниця Ірина Мацко піднімає теми анорексії, булінгу, наркоманії, паління і сигарет, перших статевих відносин, насилля.

”О ні, Катя — дівчина непроста. То тільки може здатися, що вона така, як усі дівчата. Особливо — коли не знати її переживань і що вона шукає. Ну так, у неї теж не ладиться з батьками. Катя ігнорує їх, вважає невдахами. Вони дратують надокучливими запитаннями, невмінням жити і своїм поламаним шлюбом. У школі її справи — так собі, з дівчатами — протистояння, конфлікти і нещира дружба. Каті хочеться багато що спробувати по-дорослому. Її бентежать власне тіло, дивні бажання. І манить кохання. Якась сила жене пізнати все і заставляє побачити себе на слизькій межі. Відчути драйв, небезпеку, страх, приниження і свою використаність. Жахнутися життю навиворіт, де алкоголь, наркотики, секс із примусу чи просто так, наруга над собою і кимось. Каті вдається вирватися із ситуацій, де ніщо нормальне вже не можливе. Вона знайшла порозуміння з мамою і дівочу дружбу. Усвідомила себе потрібною. Піднялася до любові. Забула те, що не треба брати в життя. І побачила світ іншими очима”, йдеться у вступі до повісті.

На зустріч запрошуються підлітки, їх батьки, представники соціальних служб, фахівці по темах, яких торкається презентована книга, а також всі бажаючі.

Вхід вільний!

Ужгородців запрошують на відверту розмову про підліткові проблеми

Інформація КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради
Вернуться назад