Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгород, Виноградівщина, Тячівщина – лідери виконання бюджетів за перше півріччя

Ужгород, Виноградівщина, Тячівщина – лідери виконання бюджетів за перше півріччя


5-07-2018, 13:59
Ужгород, Виноградівщина, Тячівщина – лідери виконання бюджетів за перше півріччя
Виконання бюджетів за перше півріччя: лідери – Виноградівщина, Тячівщина та Ужгород, аутсайдери – об’єднані територіальні громади та Мукачево. Про це повідомляють в Закарпатській обласній державній адміністрації.

За січень – червень цього року місцеві бюджети Закарпатської області виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 107,8 відсотків. П’ятірка лідерів перевиконання виглядає так: Виноградівський район, який зібрав понад план 17 мільйонів 539 тисяч гривень, Тячівський район (перевиконання на 15,8 млн. грн.), місто Ужгород (перевиконання на 15,1 млн. грн.), Рахівський район (перевиконання на 12,3 млн. грн.) та Берегівський район (перевиконання на 10,1 млн. грн.). Обласний бюджет за перші шість місяців виконано на 105,8 відсотків (отримано понад план 17,4 мільйонів гривень).

Аутсайдерами виконання бюджетів по Закарпаттю є Баранинська об’єднана територіальна громада (ОТГ), яка зібрала понад план усього 367 тисяч гривень, Вільховецька ОТГ (420,3 тис. грн. понад план), Іршавська ОТГ (перевиконання всього на 482,7 тис. грн.), Полянська ОТГ (перевиконання всього 542,2 тис. грн.) та м. Мукачево (1,1 млн. грн. понад план).
Загалом місцеві бюджети області зібрали за перше півріччя 2 мільярди 109 мільйонів 302,6 тисяч гривень доходів загального фонду. Перевиконання планових показників становить 371,2 мільйони гривень.

– Фінансові показники свідчать, що об’єднані територіальні громади, мешканцям яких обіцяли багатомільйонні надходження, – це найменш ефективні суб’єкти господарювання в системі адміністративно-територіальних одиниць, – коментує цифри Геннадій Москаль. – Вони або взагалі не виконують місцеві бюджети, або перевиконують на кілька сотень тисяч. Це рівень не «процвітаючих оновлених громад», а якогось невеликого гірського села.
Вернуться назад