Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / Головні новини > Цими вихідними Закарпаття багате на хокейні сенсації (ФОТО)

Цими вихідними Закарпаття багате на хокейні сенсації (ФОТО)


8-02-2015, 20:29 Учора, 7 лютого, хокейна команда "Закарпатські ведмеді" у Михайловце перемогла ХК "Собранце" (Словаччина) у регулярному чемпіонаті Земплінської аматорської хокейної ліги з сенсаційним відривом у 5 шайб - 7:2.

Цими вихідними Закарпаття багате на хокейні сенсації  (ФОТО)


Зі слів капітана команди Сергія Ковача, "учора вдавалося все, команда продемонструвала високий рівень гри, що й вилилося в результат".

Окрім того, сьогодні, 8 лютого, на льодовій арені «IceLand-Ужгород» відбувся другий матч другої півфінальної гри чемпіонату Закарпатської області з хокею між хокейними командами "Ужгородські вовки" та "Синевир".

Цими вихідними Закарпаття багате на хокейні сенсації  (ФОТО)


Нагадуємо, що перший матч закінчився перемогою "Ужгородських вовків" з рахунком 3:1.

Цими вихідними Закарпаття багате на хокейні сенсації  (ФОТО)


Сьогодні, обидві команди прагнули перемоги. Однак, цього разу фортуна посміхнулася гравцям ХК "Синевир", які завершили перший період, забивши в ворота "вовків" три шайби та залишивши свої ворота сухими.

Після цього, через технічні причини, гру довелося перенести.

- Для нас сьогоднішня перемога була принциповою,- зізнається головний тренер ХК "Ужгородські вовки" Андрій Максимович, - однак на кожну гру потрібно налаштовуватися, адже суперник "слабинки" не прощає. У свою чергу можна також відмітити слабку реалізацію з боку гравців нашої команди. Надіюсь, що на наступні вихідні хлопці все ж таки зберуться і "вирвуть перемогу.

Закарпатський кореспондент
Вернуться назад