Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Зникли на 2 дні: на Закарпатті шукали неповнолітніх дівчат

Зникли на 2 дні: на Закарпатті шукали неповнолітніх дівчат


16-04-2018, 10:44
Зникли на 2 дні: на Закарпатті шукали неповнолітніх дівчат
Обидві зниклі навчаються в Ужгороді і перестали виходити на зв'язок 13 квітня.

Правоохоронці Ужгородщини та Берегівщини повернули додому двох неповнолітніх закарпаток. З дівчатами провели профілактичні бесіди.

Вчора, 15 квітня, до поліції звернувся мешканець села Верхнє Солотвино Ужгородського району. Чоловік попросив допомоги правоохоронців у пошуках неповнолітньої сестри його дружини та її подруги. Обидві навчаються в Ужгороді, і з 13 квітня перестали виходити на зв’язок з рідними. На пошуки неповнолітніх, які зникли на два дні, задіяли правоохоронців всіх районів області.

Працівники сектору реагування патрульної поліції та слідчі Ужгородського районного відділення спільно з берегівськими колегами провели оперативно-розшукові заходи і швидко розшукали дівчат. Поліція встановила, що весь час своєї відсутності неповнолітні перебували у своїх знайомих у смт. Батьово Берегівського району. Втікачок повернули рідним. З обома неповнолітніми поліцейські провели профілактичні бесіди про неприпустимість такої поведінки та попросили у майбутньому не повторювати вчиненого. Життю та здоров’ю дівчат нічого не загрожує, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад