Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Уряд вирішив збільшити вартість харчування в дитячих садках

Уряд вирішив збільшити вартість харчування в дитячих садках


24-01-2018, 10:15
Уряд вирішив збільшити вартість харчування в дитячих садках
Вартість харчування в дитячих садочках України буде підвищуватися. Про це розповіли в Кабінеті міністрів.

Якщо не підвищувати вартість харчування, то діти будуть недоїдати, пояснюють чиновники. А саме підвищення обумовлено зростанням цін на продукти харчування.

Планується, що батьки будуть платити на 4-6 грн на день більше. У свою чергу підвищення цін на продукти харчування пов’язане з рішенням Кабінету міністрів скасувати державне регулювання цін на соціальні продукти, говорить народний депутат Сергій Трегубенко.

За підсумками 2017 року ціни на продукти харчування зросли в середньому на 20-40%. Скасування держрегулювання прогнозовано призвело до підвищення цін на всі продукти харчування. Також ситуація ускладнюється девальвацією національної валюти.

В деяких областях місцева влада ухвалила рішення вже змінити вартість харчування в дитячих садках, і в нових квитанціях батьки побачили суми з розрахунку 22-24 грн за день перебування в дитячому закладі.

Депутат зазначив, що якщо не переглядати вартість харчування, діти недоотримають їжі та необхідних вітамінів. Депутат не уявляє, як можна забезпечити повноцінне триразове харчування за 15-20 грн на день.

Джерело
Вернуться назад