Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > На льодовій арені в Ужгороді розгорілися захоплюючі хокейні баталії (ФОТО)

На льодовій арені в Ужгороді розгорілися захоплюючі хокейні баталії (ФОТО)

23-12-2017, 17:09

У суботу, 23 грудня, в Ужгороді відбулися чергові ігри Чемпіонату Закарпаття з хокею. Цього разу на льодовій арені "Ice Land" Ужгородські вовки зустрічалися з Шахтарськими барсами, а Синевир зі Спартаком.

Перший матч подарував уболівальникам чимало приємних емоцій та сюрпризів. Шахтарські барси на початок останнього періоду вели в рахунку 3:4: хет-трик оформив Михайло Саух і 1 забита шайба на рахунку Володимира Яцини. Чудовою грою запам'ятався й форвард червоно-чорних Олександр Дмітрієв, який зараз перебуває у хорошій формі.

Втім у третьому періоді Ужгородським вовкам таки вдалося зібратися з силами і не тільки зрівняти рахунок, але й перемогти у зустрічі 5:4! Дублями у воротах суперників відзначилися Василь Ябрик та Віталій Чобаль.

Не менш цікавою видалася й зустріч між Синевиром та Спартаком. Після нищівної поразки від Шахтарських барсів на минулих вихідних червоно-білі прагнули дати достойний бій лідеру Чемпіонату. На арені знову розгорілася запекла боротьба - фінальний свисток зафіксував не легку перемогу Синевира 6:4.

Тричі у воротах біло-синіх відзначився юний талант Чемпіонату Андрій Мигальницький, хороші результати у матчі продемонстрував й капітан Синевиру - Валентин Свалявчик тричі асистував і одного разу сам забив шайбу.

"Чемпіонат Закарпаття з хокею з кожним тижнем набирає усе більших обертів: підсилюються склади команд, покращується індивідуальна майстерність і командні дії. Врешті, будь-які зустрічі стають видовищними і непередбачуваними. Чудовий приклад - сьогоднішні матчі, котрі тримали гравців і глядачів у напрузі протягом усіх трьох періодів", - ділиться враженнями капітан Ужгородських вовків Сергій Ковач.

Відтак вже завтра розпочнеться друге коло Чемпіонату. На льодовій арені зустрінуться пари Ужгородські вовки - Спартак та Синевир-Шахтарські барси.