Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Ужгородець привіз "золото" Кубку Європи з дзюдо (ВІДЕО)

Ужгородець привіз "золото" Кубку Європи з дзюдо (ВІДЕО)

14-11-2017, 15:11
Спортивна сфера Закарпаття поповнилася ще одним володарем кубку Європи, цього разу - із дзюдо.

У місті Копер у Словенії відбулися європейські змагання серед кадетів до 18 років. І вихованець Ужгородської районної ДЮСШ Лев Смагін у новій для нього ваговій категорії – до 73 кг – зміг здобути першу у кар’єрі європейську медаль. Дзюдоїст провів 5 вдалих зустрічей та здобув «золото» Кубку Європи.

Лев Смагін, переможець Кубку Європи з дзюдо (кадети), розповідає:

"Це перша медаль з кубку Європи для мене, цією медаллю я виконав норматив майстра спорту. Найскладніше мені було із суперником зі Словенії у півфіналі, він виявився доволі сильним. З ним я проборовся більше окресленого часу, ще додатковий, але зміг кинути його на оцінку. І так пеперміг. Я буду готуватися до Чемпіонату України до 21 року, який відбудеться у березні, це основна моя ціль зараз".

Варто зазначити, що після змагальної частини Кубку Європи серед кадетів до 18 років, у Словенії наша національна збірна взяла участь у навчальні-тренувальному зборі. У підсумку, в командному заліку Україна стала третьою! Адже українські дзюдоїсти вибороли по два «золота» і «срібла та одну бронзову нагороду. У складі збірної боровся і наш Лев Смагін. Хлопець займається дзюдо уже більше 10 років, одним із тренерів є його батько – Дмитро Смагін. Тренер Ужгородської районної федерації дзюдо зазначає: у Лева – великі перспективи і ще більше роботи над собою.