Закарпатський кореспондент > Суспільство / Україна і світ / Останні новини > Держприкордонслужба й ДФС скасували дублювання даних при внесенні інформації на кордоні

Держприкордонслужба й ДФС скасували дублювання даних при внесенні інформації на кордоні


13-11-2017, 18:00
Держприкордонслужба й ДФС скасували дублювання даних при внесенні інформації на кордоні
Державна прикордонна служба й Державна фіскальна служба (ДФС) скасували дублювання даних при внесенні інформації на кордоні.

"Очікується, що процедура буде займати менше часу. Спрощення відбувається завдяки тому, що митники й прикордонники налагодили більш тісне співробітництво й обмін інформацією. Ми усуваємо дублювання у внесенні інформації в бази даних Держприкордонслужби і ДФС при проведенні контрольних процедур", - повідомив в.о. голови ГФС Мирослав Продан.

Повідомляється, що ця зміна стосується даних фізичних осіб (ПІБ, серія й номер паспортного документа) і транспортних засобів (державний реєстраційний номер, державна приналежність, тип, марка, номер кузова).

"Упевнений, усунення дублювання також зменшить фактор людського впливу при проведенні контрольних процедур і приведе до мінімізації корупційних ризиків", - додав Продан.

Зазначається, що порядок взаємодії інформаційних систем ДФС і Держприкордонслужби з обміну даними вже затверджений.

Введення нової системи почнеться найближчим часом на пунктах пропуску "Нові Яриловичі" (кордон з Білорусією) і "Краковець" (кордон з Польщею).

Як повідомляли Українські Новини, менше ніж за рік митні правила України стали порушувати на 39% більше. ЄС вимагає від України повернути 10 млн євро на ремонт митниці.

Джерело: Українські новини
Вернуться назад