Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті тривають футбольні матчі за першість області

На Закарпатті тривають футбольні матчі за першість області

21-08-2017, 08:32
Про це детально - у матеріалі Володимира Тарасюка.

Західна зона

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Н. Коропець» – 1:3 (юнаки – 1:4)

Господарі традиційно серйозно налаштовуються на кожного суперника, однак статус атсайдера дається взнаки. Ось і цього разу невицькі гравці зуміли забити нижньокоропецьким, однак вони, змагаючись за медалі чемпіонату, досягли перемоги. Остання, за осічки новодавидківського конкурента, вивела гостей звітного матчу на третє місце.

ФК «Ракошино» – ФК «Березний» (В.Березний) – 2:2 (0:3)

Гра одного з аутсайдерів та середняка ліги завершилася бойовою нічиєю. Ракошинці вперше в рідних стінах підписали «мирову угоду», а для березнянців це другий такий результат на виїзді.

ФК «Бобовище» – ФК «Локомотив-Чоп» – 2:1 (3:1)

Гра потенційних медалістів чемпіонату, як і очікувалося, виявилася непростою. Та ще й на важкому полі. Господарі прагнули нав’язати візаві контратакувальний футбол, однак такий варіант дій обрав суперник, розраховуючи на помилки «Бобовища». Саме залізничники й першими забили. Та в представника Мукачівщини рятівником виявився Андрій Герц. У першому таймі він зрівняв рахунок, а після перерви зі штрафного й забезпечив вікторію своїй команді. Тренер господарів Іван Ковач після поєдинку зазначив: «Для нас вийшла інфарктна гра, бо першими пропустили та не реалізували ще 5-6 моментів. Однак добре, що перемогли».

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 2:4 (0:8)

«Стандарти» вирішують усе – таким заголовком доречно «нагородити» звітний поєдинок. Господарі серйозно налаштувалися на лідера, у дебюті першими й забили. Та далі концгазівці відповіли трьома голами. Так і завершився перший тайм. У другому заміни в складі «Вітязя» вплинули на темп його дій, та підопічні В’ячеслава Пінковського впевнено здобули три очки. Цікаво, що гості усі м’ячі забили зі «стандартів» – три після подачі кутових плюс реалізували пенальті (загалом хет-трик на рахунку В’ячеслава Ковтана та автором іще одного «маленького дива» став Владислав Бухарієв). У господарів відзначився ексконгазівець Владислав Михайловський. У першому таймі він удало зіграв на добивання, а за рахунку 1:4 скоротив відставання до двох м’ячів.

ФК «Заріччя» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 3:1 (4:0)

Середняк чемпіонату зумів нав’язати одному з лідерів чемпіонату свою гру й у підсумку здобув п’яту перемогу. Водночас це вже четверта вікторія в рідних стінах для представника Іршавщини.

ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «В.Копаня» – 5:1 (3:0)

Представник Ужгородщини продовжує творити дива. У третьому матчі поспіль «Рутенія» виграє з різницею щонайменше в п’ять голів. Цього разу вдалося здолати середняка ліги.

Загалом господарі тріумфували тільки в половині матчів (за однієї нічиєї та двох поразок), а результативність знову висока – 4,5 гола за гру.

Східна зона

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Беркут» (Бедевля) – 4:3 (юнаки – 5:2)

До цього матчу розрив між командами складав дев’ять очок. А після гри збільшився до дванадцяти. Та гості продемонстрували так само результативний футбол. І все ж рідні стіни «спрацювали» на білоцерківців, які продовжують успішно конкурувати за медалеву зону.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 1:4 (0:3)

ДЮСШ Тячів – ФК «Вишково» – 0:5 (4:1)

Дива не сталося. Незаперечний аутсайдер зазнав чергової поразки. Цього разу вишківці забили суперникові п’ять м’ячів, здобувши в чемпіонаті другу перемогу на виїзді.

ФК «Діброва» (Н. Апша) – ФК «Терново» – 1:4 (1:2)

Гості в цьому чемпіонаті мають хороші медалеві шанси, а тому успішно зіграли на виїзді й проти «Діброви», у тячівському дербі. Це вже третя вікторія з різницею в більш ніж три м’ячі для тернівців.

ФК «Інтер» (Ганичі) – СК ім. І. Яремчука (В.Бичків) – 6:3 (2:4)

Уже на першій хвилині гості забили гол. Він, як виявилося, став детонатором дій господарів, і в же в першому таймі «Інтер» повів 3:1. А перемогу з відчутним рахунком, яка вивела представника Тячівщини на друге місце, забезпечили брати Микола й Михайло Фіцаї (відповідно хет-трик і дубль) та Іван Молодик.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 5:0 (4:0)

Ось де по-справжньому сталася сенсація, то це в Дубовому. Власне здивували не так виграш господарів (їх потенціал загальновідомий), не так перша поразка ясінянців (рано чи пізно це могло статися). А ось виграш у п’ять м’ячів… Це притому, що в першому таймі була більш-менш рівна гра. Та на 44 хв. господарі забили гол «у роздягальню», а на початку другого тайму (48 й 52 хв.) відзначилися ще двічі. Від такого перебігу подій ясінянці «розклеїлися», а футболісти Дубового на радісній хвилі ще двічі «розписалися» у воротах суперника.

У Східній зоні команди зіграли так само, як і в Західній: три виграші господарів за двох поразок і нічиєї. А ось результативність іще вища – 5,5.