Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатські правоохоронці зупинили нелегалів, які планували перетнути кордон (ФОТО)

Закарпатські правоохоронці зупинили нелегалів, які планували перетнути кордон (ФОТО)


11-07-2017, 08:24
Закарпатські правоохоронці зупинили нелегалів, які планували перетнути кордон (ФОТО)
Учора на Закарпатті в рамках проведення спільної спеціальної операції «Кордон» 2017 спільною міжвідомчою групою прикордонників та співробітників Національної поліції було припинено спробу незаконного переправлення через кордон групи нелегальних мігрантів з Індії.

В ході перевірки наявної оперативної інформації, правоохоронці зупинили автомобіль «Фольцваген пасат» польської реєстрації, під керуванням 30-річного громадянина України. Крім водія, у транспортному засобі слідувало ще 5 чоловіків віком від 20 до 31 років, усі вони мали при собі паспорти громадян Індії.
Під час опитування іноземці повідомили, що мали намір потрапити до однієї з країн Євросоюзу. Також, правоохоронці з’ясували, що за допомогою нашого співвітчизника, нелегальні мігранти планували незаконно перетнути кордон поза пунктом пропуску «Косине», що на кордоні з Угорщиною.

З метою проведення фільтраційних заходів та складання адміністративних документів, іноземців доставлено до пункту тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону.

Відносно громадянина України, було проведено заходи щодо з’ясування наявності в його діях ознак кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон
України).

Правову оцінку діям мандрівників та їх ймовірного переправника визначатиме суд.

Закарпатські правоохоронці зупинили нелегалів, які планували перетнути кордон (ФОТО)


Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Вернуться назад