Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на здобуття урядової премії імені Лесі Українки

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на здобуття урядової премії імені Лесі Українки


9-06-2017, 13:29 Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на здобуття урядової премії імені Лесі УкраїнкиДержкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Премію присуджують за твори, які сприяють вихованню молодого покоління в дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Відбирає твори та готує обґрунтовані пропозиції щодо номінації їх на здобуття премії Комітет, до складу якого входять голова (заступник голови) Держкомтелерадіо, заступник міністра культури, заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту, представники Національної спілки письменників, Національної спілки художників, Національної спілки театральних діячів, Національної спілки кінематографістів, інші особи за рішенням голови Комітету.

Згідно з положенням до конкурсу допускають лише книжкові видання, що вийшли друком за останні три роки; премію не присуджують повторно та за твори, відзначені іншими преміями.

Для участі в конкурсі на здобуття премії до 1 грудня 2017 року необхідно подати наступні документи: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі; три примірники твору у друкованому вигляді (на диску); розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі; копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності); копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Заявку з приміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» слід надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Контактний телефон: 278-87-56, e-mail:kan@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua.
Вернуться назад