Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті прокуратура повертає у державну власність незаконно надані землі

На Закарпатті прокуратура повертає у державну власність незаконно надані землі


9-06-2017, 12:13
На Закарпатті прокуратура повертає у державну власність незаконно надані землі
Рішенням Берегівського районного суду від 6 червня 2017 задоволено позовну заяву прокуратури Закарпатської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Берегівської РДА та фізичної особи.

Визнано недійсним і скасовано розпорядження голови райдержадміністрації про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 600 м2 вартістю понад 65 тис грн у власність для ведення особистого селянського господарства, а також витребувано із чужого незаконного володіння фізичної особи на користь Кабміну земельну ділянку лісового фонду. Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Поряд з тим, на розгляді у судах перебуває ще 15 позовів згаданої категорії про визнання недійсними відповідних актів та витребування із незаконного володіння земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею понад 9 га і вартістю 9,5 млн. грн.
Вернуться назад