Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > «Місто щасливих дітей»: в Ужгороді відбудеться фестиваль для найменших містян (ВІДЕО)

«Місто щасливих дітей»: в Ужгороді відбудеться фестиваль для найменших містян (ВІДЕО)


8-06-2017, 15:03
«Місто щасливих дітей»: в Ужгороді відбудеться фестиваль для найменших містян (ВІДЕО)
Днями, а саме 10 червня, в обласному центрі Закарпаття, у парку Підзамковий, відбудеться оригінальний захід для маленьких ужгородців - «Місто щасливих дітей».

Унікальний форум-фестиваль передбачає 28 різноманітних локацій, фотозони, безпрограшні лотереї, ігри та майстер-класи – і це ще не все, що чекає на малечу. Діятиме також спортивно-танцювальна секція. Дітлахи матимуть змогу не лише подивитися на показові виступи з айкідо, хортингу та зумби, а й самі долучитися до них.

Організатор фестивалю Ольга Павлова, розповідає: "Кожна локація має свої активності. Тобто в межах локації є ще й своя діяльність. Там будуть не тільки якісь активні, тому що це свіже повітря, то саме собою напрошується якась активна діяльність. А й спортивного напрямку, будуть творчі майстер-класи. Це причому майстер-класи такі нестандартні. Це і миловаріння, і іграшки з фетру і багато чого такого, до чого ми зазвичай не маємо доступу на таких масових заходах".

Не забули організатори й про мам. Для них діятиме окрема локація зі спеціальними лекціями та тренінгами. Фестиваль має також потужну соціальну складову. Всі вилучені кошти передадуть на лікування Катрусі Лісовець. Долучитися можуть всі охочі. Вхід на фестиваль вільний, повідомляє "УжІнформ".Вернуться назад