Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді шахрай залишив чоловіка і без грошей, і без автомобіля

В Ужгороді шахрай залишив чоловіка і без грошей, і без автомобіля


6-06-2017, 14:33
В Ужгороді шахрай залишив чоловіка і без грошей, і без автомобіля
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом шахрайських дій відносно 42-річного ужгородця, який виманив від іншого жителя обласного центру гроші в сумі 4000 гривень під приводом купівлі автомобіля

Із заявою в поліцію м.Ужгорода звернувся житель обласного центру. Заявник повідомив про те, що від нього шахрайським шляхом виманили гроші в сумі 4000 гривень під час купівлі-продажу автомобіля. У результаті чоловік не отримав ні машини, ні грошей.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції міста встановили, що дане кримінальне правопорушення скоїв 42-річний житель м.Ужгорода.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Отримано доказові свідчення. Вирішується питання про обрання фігуранту справи міри запобіжного заходу, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад