Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини > Світоліна пробилася у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції

Світоліна пробилася у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції

5-06-2017, 15:34
Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула важку перемогу в 1/8 фіналу Ролан Гаррос над 290-ю ракеткою світу Петрою Мартич, сенсаційно пробившись крізь кваліфікацію і три раунди основної сітки у четверте коло змагань. Оскільки Світоліна програла перший сет з рахунком 4:6, тому їй довелося проявити характер, щоб обіграти суперницю .

Для підсумкової перемоги Світоліній знадобилося дві години і шість хвилин - 4:6, 6:3, 7:5.

Суперницею тенісистки у чвертьфіналі стане третя ракетка турніру і головний фаворит Ролан Гаррос румунка Симона Халеп, яка не затратила великих зусиль і розгромила в паралельному матчі іспанку Карлу Суарез Наварро з рахунком 6:1, 6:1.