Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > До уваги ужгородців! Завтра СБУ проведе масштабне антитерористичне навчання

До уваги ужгородців! Завтра СБУ проведе масштабне антитерористичне навчання


1-06-2017, 19:49
До уваги ужгородців! Завтра СБУ проведе масштабне антитерористичне навчання
Управління Служби безпеки України в Закарпатській області повідомляє про те, що завтра, 2 червня, в Ужгороді відбудеться масштабне антитерористичне навчання із пошуку та знешкодження умовних диверсійно-терористичних груп.

Тренування, що відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр при Управлінні СБ України в Закарпатській області за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

У зв’язку з цим правоохоронці посилять патрулювання вулиць Ужгорода, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

СБУ просить мешканців та гостей міста з розумінням поставитися до певних незручностей, зберігати спокій, дотримуватися правил особистої безпеки та мати при собі документи, що засвідчують особу.
Вернуться назад