Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Робота мрії: в інтернеті з'явилася вакансія "професійного мандрівника"

Робота мрії: в інтернеті з'явилася вакансія "професійного мандрівника"


29-05-2017, 20:31
Робота мрії: в інтернеті з'явилася вакансія "професійного мандрівника"

Проект про туризм Life World Experience шукає 12 осіб з різних країн світу, які вирушать в кругосвітню подорож, заробляючи при цьому 2500 євро на місяць. Про це повідомляється на сайті організації.

Шість чоловіків і шість жінок у віці від 20 до 35 років за рік завітають до 40 країн Європи, Азії, Африки та інших регіонів світу. Зокрема, мандрівники побувають в Іспанії, Португалії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії і на острові Мадагаскар.

В обов'язки "професійних туристів" будуть входити ведення нотаток про свої пригоди, викладання фото і відео на сайті Life World Experience і в соціальних мережах. Також вони повинні будуть взаємодіяти з місцевими соціальними організаціями і брати участь у благодійних проектах.

Проект обіцяє покрити всі витрати своїх працівників, в тому числі переліт, проживання, розваги і страховку. За робочий рік у туристів буде чотири перерви за два тижні.
Вернуться назад