Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини > Порошенко назвав лауреатів «Української книжки року»

Порошенко назвав лауреатів «Української книжки року»


22-05-2017, 12:09
Порошенко назвав лауреатів «Української книжки року»
Президент Петро Порошенко нагородив щорічною премією «Українська книжка року» Мирослава Дочинця, відповідний указ розміщений на сайті президента.

Звання лауреата премії Дочинцю присвоїли за книжкові видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» і «Лад». Відзначено також видавничо-поліграфічний комбінат «Карпатська вежа», який видав книги.

Також премію призначено «Видавництву «Криниця» та авторові Володимиру Корнійчуку за книжкове видання «Марія Заньковецька» у номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства».

Книжкою року у номінації «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» також названо видання «Їжак Вільгельм» авторства Тетяни Стус, яку видало видавництво — «Віват».

Дочинець народився 3 вересня 1959 року в Хусті Закарпатської області, в 2014 році здобув Шевченківську премію.

Володимир Корнійчук народився в селі Цибулів Черкаської області 24 серпня 19 47 року. Як і Дочинець, Корнійчук є письменником та журналістом.

Дитяча письменниця Тетяна Щербаченко (Стус) народилася в 1976 році на Луганщині. Тривалий час працювала, зокрема, в журналістиці, була речницею управління МВС у Луганській області, з 2001 року живе в Києві.

Джерело
Вернуться назад