Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Заборона на "Вконтакті", "Однокласники" і "Яндекс" набуде чинності до 1 червня

Заборона на "Вконтакті", "Однокласники" і "Яндекс" набуде чинності до 1 червня


16-05-2017, 17:54
Заборона на "Вконтакті", "Однокласники" і "Яндекс" набуде чинності до 1 червня
В Україні до 1 червня набуде чинності заборона на доступ до ресурсів сервісів "Mail.ru", "Вконтакті", "Однокласники", а також сервісів "Яндекс". Про це йдеться в указі Президента про розширення санцій щодо РФ.

"Закони України, інші акти Верховної Ради, акти Президента України, Кабміну не пізніше ніж у п'ятнадцятиденний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях", - сказано в документі.

Відзначимо, що в указі про розширення санкцій сказано, що він вступає в силу з дня його опублікування.

Офіційні друковані видання "Офіційний вісник України" та газета "Урядовий кур'єр" повинні опублікувати указ до 1 червня.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради Національної безпеки і оборони про санкції проти 1 228 фізичних і 468 юридичних осіб.

Україна ввела заборону провайдерам надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru", "Вконтакті", "Однокласники", а також сервісів "Яндекс".

Джерело
Вернуться назад