Закарпатський кореспондент > ukrnet > Резонасне затримання на Закарпатті: прикордонники знову спіймали групу водолазів-контрабандистів (ФОТО)

Резонасне затримання на Закарпатті: прикордонники знову спіймали групу водолазів-контрабандистів (ФОТО)


16-05-2017, 12:34
Резонасне затримання на Закарпатті: прикордонники знову спіймали групу водолазів-контрабандистів (ФОТО)
Прикордонники Мукачівського загону взяли порушників на гарячому - ті якраз несли на собі пакунки у бік Румунії

На Закарпатті в рамках операції «Кордон-2017» у ході оперативного обміну інформацією між прикордонниками України та Румунії було затримано партію контрабандних сигарет та 4 «водолазів», які можуть бути причетними до їх переміщення.

Про це повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Під час несення служби з патрулювання державного кордону прикордонний наряд відділу «Солотвино» Мукачівського загону на береговій відмілині річки Тиса виявив групу осіб. Невідомі несли на собі в бік суміжної країни пакунки.

Аби не допустити спроби протиправної діяльності співробітники Держприкордонслужби України негайно розпочали оперативні заходи та поінформували румунських колег, які зі свого боку теж організували пошуки на даному напрямку.

Результатом успішно проведених спільних заходів українських та румунських правоохоронців стало недопущення переміщення близько 40 ящиків сигарет, а також затримання чотирьох осіб у гідрокостюмах.

Наразі стосовно осіб тривають фільтраційно-перевірочні заходи.
Вернуться назад