Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті в ході спільної операції «Кордон 2017» затримали групу "шукачів щастя" (ВІДЕО)

На Закарпатті в ході спільної операції «Кордон 2017» затримали групу "шукачів щастя" (ВІДЕО)


13-05-2017, 10:41 Семеро нелегальних мігрантів затримали на Закарпатті в рамках спільної спеціальної операції «Кордон - 2017» співробітники Держприкордонслужби та Нацполіції.
На Закарпатті в ході спільної операції «Кордон 2017» затримали групу "шукачів щастя" (ВІДЕО)

Двох нелегальних мігрантів, які намагалися незаконно пробратись через кордон з Румунією, затримали учора ввечері прикордонники відділу «Дякове» Мукачівського загону. Під час патрулювання прикордонний наряд помітив двох невідомих осіб, які рухались у бік кордону. Прикордонники зупинили іноземців поблизу населеного пункту Заболоття, що у Виноградівському районі Закарпатської області. До омріяного кордону нелегальні мандрівники не дійшли 500 метрів. Затримані чоловіки віком 21 та 24 років не мали при собі жодних документів та повідомили, що є громадянами Сирії.

Ще 5 іноземців-нелегалів затримали сьогодні вранці військовослужбовці Чопського загону спільно зі співробітниками поліції.Вони знаходились без документів у приватному помешканні у м. Ужгород. У відділі затримані, усі чоловіки, розповіли охоронцям кордону, що уже декілька днів перебували в Ужгороді та чекали на переправлення їх до Словаччини, щоб згодом потрапити до Швейцарії.

Наразі тривають фільтраційні заходи, а після встановлення осіб іноземців буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
На Закарпатті в ході спільної операції «Кордон 2017» затримали групу "шукачів щастя" (ВІДЕО)Вернуться назад