Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті з'явиться вже другий шкільний патруль

На Закарпатті з'явиться вже другий шкільний патруль


12-05-2017, 20:17
На Закарпатті з'явиться вже другий шкільний патруль
«Children patrol police»– так називається дитяче об’єднання, спрямоване на правову освіченість учнів загальноосвітніх шкіл та на попередження злочинності в дитячому середовищі.

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева розробила для дітей спеціальний кодекс, який є спрощеною інтерпретацією закону "Про Національну поліцію".
Юні полісмени пройшли відбір: від тестування до співбесіди. Відтак, з-поміж двох десятків заявок, комісія відібрала 10.

Шкільний патруль буде стежити за порядком у навчальному закладі на перервах. Крім цього, у наших планах залучати молодь до роботи під час різних заходів.

Урочистий запуск другого в Україні шкільного патруля відбудеться в понеділок, 15 травня, о 16:00 в Ужгородськый ЗОШ І-ІІІ ступенів N 10 з угорською мовою навчання (м. Ужгород, Православна набережна, 24).

Також хочемо нагадати, що перший шкільний патруль в Україні запустили у лютому цього року,- 11 шкільних поліцейських стежать за дисципліною та допомагають адміністрації Коритнянської загальноосвітньої школи.
Вернуться назад