Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Медичні дипломи з України перестали визнавати 4 країни

Медичні дипломи з України перестали визнавати 4 країни


12-05-2017, 14:12
Медичні дипломи з України перестали визнавати 4 країни
Чотири країни перестали визнавати українські медичні дипломи. Підставою для таких рішень арабські країни називають низький бал тих, хто вступає у медичні ВНЗ. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ході наради з питань медичної освіти.

"Сьогодні деякі країни частково або повністю припинили визнання наших медичних дипломів. Це, зокрема, Сирія, Ліван, Ірак, Палестина та інші, звідки в наші медичні вузи традиційно приїжджає вчитися багато студентів", - зазначила Гриневич.

Міністр зазначила, що підставою для таких рішень країни називають низький бал вступають у медичні ВНЗ і відсутність доступу до інтернатури.

"Тому нам треба визначити, які зміни зараз потрібні, щоб вирішити ці проблеми і в цілому поліпшити якість надання освітніх послуг в медичних вузах", - зазначила міністр.

Гриневич зазначила, що в Україні медична освіта є найбільш рейтинговою на ринку освітніх послуг для іноземних студентів. З понад 64 тис. іноземців, що навчаються в Україні, майже 40% отримує освіту саме за медичними спеціальностями. Однак останнім часом з'являються тривожні сигнали, пов'язані з визнанням українських дипломів за кордоном.

Нагадаємо, сьогодні у світі святкується Міжнародний день медичної сестри.

Джерело
Вернуться назад