Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України


11-05-2017, 11:33 11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

Про це у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

"17 травня у Страсбурзі, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді президента. Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із своїх головних передвиборчих обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!", - зазначив Порошенко.

Відомо, що церемонія підписання відповідного рішення президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня, її має намір відвідати президент Порошенко. Після цього підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС.

Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.
Вернуться назад