Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Сезон нарцисів відкритий: як виглядає легендарна долина нарцисів на Закарпатті

Сезон нарцисів відкритий: як виглядає легендарна долина нарцисів на Закарпатті


10-05-2017, 19:32 Сезон нарцисів відкритий: як виглядає легендарна долина нарцисів на ЗакарпаттіСезон нарцисів офіційно відкритий. Легендарна долина в Закарпатті покрилася цвітом.

В Європі вузьколистий нарцис росте високо в Альпах, а Україні – в Карпатському біосферному заповіднику. З 1980 року вузьколистий нарцис занесений до Червоної Книги України.

За словами начальника природоохоронного науково-дослідного відділення "Долина нарцисів" Олександра Навроцького, зараз нарцис частково пропадає, тому що порушений гідрологічний режим.

При цьому, пік цвітіння в долині нарцисів прогнозують наступними вихідними. Помилуватися білим килимом можна буде ще два тижні. За цей час унікальний заповідник відвідають не менше 15 тисяч гостей.

Для милування квітуючими нарцисами є окремі оглядові майданчики. На саме ж поле заходити не можна. Штраф за одну зірвану квітку – 49 гривень.


Джерело
Вернуться назад