Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом святкового вихідного (9 травня)

Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом святкового вихідного (9 травня)


10-05-2017, 09:41
Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом святкового вихідного (9 травня)
Протягом святкового вихідного до Дня Перемоги, працівниками служби дільниці водопровідної мережі було виконано аварійно-відновлювальні роботи за наступними адресами:

пер. Богомольця – Старицького;
вул. А. Корольова, 13;
вул. Богомольця, 22;
вул. Сонячна (н/п Кінчеш).

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за такими адресами:

вул. Електрозаводська, 49;
вул. Оноківська, 20;
вул. Котовського, 19.

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода» висловлює подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж, адже саме завдяки цьому є можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгорода» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.
Вернуться назад