Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом вихідних

Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом вихідних


8-05-2017, 09:12
Ужгородський Водоканал повідомив про роботи, виконані протягом вихідних
Протягом минулих вихідних, працівниками служби дільниці водопровідної мережі було виконано аварійно-відновлювальні роботи за адресою: вулиця Щедріна, 20.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за такими адресами:

вул. Чорновола, 9;
вул. Чорновола, 33-39;
вул. Челюскінців, 10;
вул. Заньковецької, 88;
пер. Собранецька – Кошицька;
вул. Минайська, 28;
вул. 8 Березня, 3-5;
вул. Коцюбинського, 11;
вул. Шопена, 4-6;
вул. Шопена, 7-9;
вул. Лавріщева, 6;
пер. Польова, 19 – Конопляна;
вул. М. Вовчка, 12;
вул. Добрянського, 12;
вул. Берчені, 37;
вул. Польова, 5.

Як завжди, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» висловлює подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж: "Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям".

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгорода» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.
Вернуться назад