Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Україна отримає 200 млн євро кредиту на оновлення громадського транспорту

Україна отримає 200 млн євро кредиту на оновлення громадського транспорту


6-05-2017, 18:11
Україна отримає 200 млн євро кредиту на оновлення громадського транспорту


Президент Порошенко підписав закон Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, згідно з якою на розвиток міського громадського транспорту України буде надано 200 млн євро кредитних коштів.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Метою угоди є залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, що будуть спрямовані на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України (Івано-Франківськ, Біла Церква, Київ, Луцьк, Львів, Кременчук, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів)”, – йдеться у повідомленні.

Також передбачається, що кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних та трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, зокрема створення автоматизованої оплати проїзду.

Відповідний проект також отримуватиме співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції та розвитку на загальну суму до 200 млн євро.
Вернуться назад