Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини > В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками - Розенко

В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками - Розенко


5-05-2017, 21:07
В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками - Розенко
Кабінету Міністрів України відомо про багатьо фактів недобросовісних дій лікарів у рамках програми Доступні ліки. Про це в інтерв’ю заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Зараз знаємо дуже багато фактів, коли самі лікарі говорять пацієнтам, що не треба брати безкоштовні ліки від уряду, тому що вони вам не допоможуть, а от я вам напишу на папірці потрібні лікувальні засоби. Тобто схеми продовжують діяти, маніпуляції продовжують діяти, урядову програму намагаються дискредитувати, і тут дуже важливо, щоб місцеві органи влади жорстко реагували на всі звернення громадян. Тому що серед 157 препаратів є всі необхідні медикаменти для проведення ефективного лікування“, – зазначив Розенко.

За його словами, твердження про те, що уряд вніс у програму реімбурсації найдешевші ліки, – брехня.

“Це неправда. Присутні 13 виробників Європейського Союзу, 12 – українських, і по одному виробникові з Ізраїлю та Індії. Тобто це не найдешевші препарати, але вони ефективні“, – підсумував віце-прем’єр.

Джерело
Вернуться назад